top of page

Sıkça Sorulan Sorular

Bilmeniz Gerekenler

Müşterilerini her şeyin üsünde tutan Elin Et ve Et Ürünleri, hiçbir sorunun yanıtsız kalmaması gerektiğine inanır. Aradığınız cevabı bulmak için sıkça sorulan sorular listemize göz atın. Hala aklınıza takılan bir şey varsa bize ulaşmaktan çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Fiyatlarınız Neden Bu Kadar Uygun?

Elin Et ve Et Ürünleri temelinde toptan satış yapan bir firma. Bu sayede perakende satışlarında bile fiyatı oldukça düşük seviyede tutabiliyor. Ayrıca müşterilerini üzmemek adına kar marjını düşük tutup uygun fiyat sunabiliyor.

Mağaza Fiyatları ile Online Satış Fiyatları Neden Farklı?

Online satışta ürünlerimizin siz değerli müşterilerimize sağlıklı ve taze olarak ulaşması için özel paketleme seçenekleri kullanıyoruz. Bu yüzden fiyat hesaplanırken mağazalarımızınkine ek olarak bu paketleme masrafları ekleniyor. Bu yüzden mağaza fiyatları ile online satış fiyatları farklılık gösterebiliyor.

Kargolamayı Nasıl Yapıyorsunuz?

Ürünlerimiz, donuk olarak özel kuru buz ile birlikte yalıtımlı kaplarla muhafaza edilerek paketleniyor Siparişinizin onaylandığı günün akşamı ertesi gün müşteriye ulaşmak üzere kargoya veriliyor. Yaz şartlarını da hesaba kattığımız için ürün ile ilgili mağduriyet yaşanmaması adına aynı gün kargolama yapılamıyor.

İade Koşullarınız Nelerdir?

Elinize ulaşan ürünü önce kontrol etmeniz gerekir. Kontrol ettiğiniz üründe herhangi bir sorun olması halinde hemen bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Size ancak elinize ulaştığı gün hatta saatlerde yardımcı olabiliriz. Onun dışında günü geçirmeniz halinde birçok sebepten alıcı taraflı üründe sorun çıkması sebebi ile iade ya da değişim konusunda yardımcı olamıyoruz.

bottom of page